İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat zor ve deneyim gerektiren bir hizmet alanıdır. Sarıgül Nakliyat olarak müşterilerimize alanında tecrübe sahibi profesyonel elemanlarımız ve yeni modelden oluşan eşya taşıma araçlarımız ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.


Evden eve nakliyat talebiniz doğrultusunda günün müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde evinize gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Buradaki tespitimizdeki amaç taşınma gününde her hangi bir aksilik yaşanmaması için yapılır. Evinize gelen eksperimiz tüm eşyaların envanter listesini çıkarır ve eşya miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesini, kullanılacak taşıma ekipmanlarının belirlenmesi, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi bir çok detayı önceden değerlendirir. Müşterimize taşıma hizmetlerinin her detayı aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınır.

Ulaştırma bakanlığının en son 31.12.2010 tarih ve 27802 sayılı Resmi Gazete(3.Değişiklik) yaptığı değişikle resmi gazetede yayınlanan ve Nakliyatta kullanılan araçların kayıt altına alınması kapsamında zorunlu hale getirilmiştir. Firmamız K3 yetki belgesi ile hizmet vermektedir.


Taşınma tarihinde sabahın erken ışıklarında evinizin önünde olan personellerimiz ve aracımız işe başlar.


Personellerimiz ilk olarak evinizde mobilya eşyaların demonte işlemleriyle işe başlar. Çünkü mobilya eşyalar taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı firmamız personelleri tarafından demonte işlemi yapılır. Demonte parça mobilya eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır.


Elektrikli ev eşyalarınız havalı naylon, streç gibi malzemeler ile paketlenmesi sağlandıktan sonra özel eşya boyutuna uygun olan içersine konulur.


Kumaş, deri, koltuk türündeki eşyalarınız ilk olarak streçlere daha sonrasında ise havalı naylonlara sarılır.


Elbise dolabınız içerisinde bulunan giysileriniz şeffaf poşetler içine konulur ve daha sonra askılı elbise dolaplarımız içerisine konularak aracımıza taşınması sağlanır.


Cam türündeki bardak, tabak, porselen, yemek takımı vb. eşyalarınız kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak köpüklü koliler içerisinde taşınması sağlanır. Evinizdeki tüm eşyaların kaliteli bir şekilde paketlenmesi sağlandıktan sonra aracımıza yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere eşyalarınız yola çıkar. İstanbul Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Etiketler : İstanbul Evden Eve Nakliyat ,İstanbul Evden Eve Taşıma, İstanbul Evden Eve Nakliyat , İstanbul Evden Eve Fındıklı Mahallesi , İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları , İstanbul Evden Eve Nakliyat Telefonları, İstanbul Evden Eve Taşıma Telefonları, İstanbul Evden Eve Taşıma Firmaları , İstanbul Evden Eve Taşıma Fiyatları, İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları , İstanbul Evden Eve Nakliyat , İstanbul Nakliyat , İstanbul Nakliye Firmaları , İstanbul Nakliyeciler , İstanbul Nakliye Şirketleri , İstanbul Nakliye Fiyatları ,İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketleri 

İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat firmaları İstanbul nakliyat İstanbul nakliyat firmaları İstanbul evden eve nakliyat telefonları İstanbul evden eve nakliyat fiyatları İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat firmaları İstanbul nakliyat İstanbul nakliyat firmaları İstanbul evden eve nakliyat telefonları İstanbul evden eve nakliyat fiyatları