İstanbul Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmetlerinde Sarıgül Nakliyat olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline sigortalı, ambalajlı son model eşya Nakliyat araçlarımızla kusursuz düzeyde nakliyat hizmeti vermekteyiz.


Nakliyat yapılmasından 2-3 iş günü içerisinde firmamızı aradığınızda günün müsait olduğunuz bir zaman dilim içerisinde eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler. Buradaki amacımız ise taşınma günü hiçbir problemin oluşmaması için yapılmaktadır. Eksper kaç kişilik personelin evinizde hizmet sağlayacağını, evinizdeki eşyaların miktarıyla doğru orantılı aracın belirlenmesini, asansörlü Nakliyat araçlarının koordinasyonu, eşyanın alınacağı ve gideceği kat ve kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi pek çok konuda ön araştırma yapar. Müşterimiz ile anlaşma olması halinde çift nüshadan oluşan nakliye sözleşmesi ile belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınız kusursuz nitelikte taşınır.


Sigorta kapsamında nakliye hizmeti sağlayan Sarıgül Nakliyat olarak (Şehir İçi evden eve nakliyat) , ofis büro eşya Nakliyat ve parça eşya taşımacılığı konusunda uzman şirketler arasındadır.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz şehir içi Nakliyat yetki belgesi olan K3 nakliye belgesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bu güne kadar birçok ailenin şehir içi eşya taşımacılığı hizmetlerini kusursuz boyutta sağlamış bulunmaktayız. Her geçen gün artan araç filomuz ve firmamız bünyesinde görev alan personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Şehir içi eşya taşımacılığı hizmetlerinde hiçbir eşyanın hasar almadan kusursuz nitelikte taşınması önemlidir.


Taşınma günü firmamız tarafından hiçbir şeye elinizi sürmeden tüm eviniz içerisindeki eşyaları doğru bir şekilde paketliyor, ambalajını yapıyor ve belirtmiş olduğunuz adrese nakliyesini sağlıyoruz. Taşınma sırasında eşyanızın kırılması, zarar görmesi gibi bir durumda eğer eşya onarılabilecek düzeyde ise onarıyoruz. Eğer oldukça büyük bir hasarı bulunuyor ise anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması tarafından eşyanızın maddi değerini karşılıyoruz.


Amacımız gerçekleştirmiş olduğumuz eşya taşımacılığı hizmetlerinde kusursuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek müşterilerimize profesyonel boyutta güvenilir, kaliteli, hesaplı eşya taşımacılığı hizmeti sağlayabilmektir. (İstanbul Şehir içi ve İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat) hizmetlerinde firmamızdan fiyat teklifi almadan önce karar vermemenizi öneriyoruz.

 

Etiketler:  İstanbul Şehir İçi Nakliyat , İstanbul Şehir İçi Nakliyat Firmaları ,  İstanbul Şehir İçi Nakliyat Fiyatları ,  İstanbul Şehir İçi Nakliyat Telefonları , İstanbul şehir içi evden eve nakliyat fiyatları , İstanbul şehir içi evden eve Nakliyat 

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat firmaları İstanbul nakliyat İstanbul nakliyat firmaları İstanbul evden eve nakliyat telefonları İstanbul evden eve nakliyat fiyatları İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat firmaları İstanbul nakliyat İstanbul nakliyat firmaları İstanbul evden eve nakliyat telefonları İstanbul evden eve nakliyat fiyatları